(Domme) Reactie van een lezer

Posted: March 3rd, 2010 | Author: Maarten Verheyen | Filed under: Uncategorized | 8 Comments »

Hier is er ééntje die denkt dat ik persoonlijk de euro onderuit ga halen met mijn negatieve berichten. Ik weet niet of ik dit zielig moet vinden of hier serieus op moet reageren.

Nee, wacht. Het is gewoon zielig. Beneden het niveau van iedereen met een werkend brein.

“Beste Maarten

Ik heb steeds met onverholen belangstelling jouw berichtgeving gelezen. Maar wat je nu schrijft ivm de Euro, lijkt meer op een poging tot het genereren van een potje-paniek dan op serieuze analyse. De kans bestaat rëeel dat je op die manier een behoorlijk uit de lucht gegrepen scenario tot selffulfilling-prophecy gaat verheffen. Dit lijkt mij geen manier om met een zo belangrijke en beïnvloedbare materie als ons financieel-economisch bestel om te gaan!”

Enkele dagen geleden was er ook zo ééntje die mij ervan verdacht paniek te zaaien zodat ik “goedkoop aandelen kon kopen”. Yep, één woord van mij en Wall Street gaat onderuit :-)

Dergelijke mensen zouden natuurlijk beter wegblijven op de beurs. Daar kan niets goeds van komen.

Jammer genoeg zijn dergelijke domme opmerkingen schering en inslag. Vorig jaar was er zelfs een bankdirecteur hier uit de buurt die dacht dat ik de zilvermarkt aan het manipuleren was. Ik was dan ook niet verbaasd dat zijn bank als eerste van Europa met de hoed in de hand naar de overheid trok.

Iedere keer als ik mijn mailbox nakijk, bedenk ik me steeds dat deze site dringend nood heeft aan een rubriek “idioot van de dag”. Het is alleen soms zo verdomd moeilijk kiezen.


Deel dit artikel:
  • PDF
  • Print
  • Add to favorites
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Digg

Reageer met je Facebook-account:

8 Comments on “(Domme) Reactie van een lezer”

  1. 1 laurens said at 7:02 am on March 4th, 2010:

    Deze reactie is echt heel leuk. Dank Maarten. En niet te boos zijn. Gewoon jezelf blijven. Het zijn voor veel mensen echt enorm verwarrende tijden. Er is nu gewoon te veel tegelijk aan het schuiven. De emoties daaromheen zullen in de loop van dit jaar nog wel wat verder oplopen. Het is belangrijker zelf rustig te zijn en jezelf te blijven dan acteraf te kunnen zeggen hoe goed of slecht je het materieel hebt gedaan of ingeschat. Succes verder en het allerbeste voor iedereen.

  2. 2 Johan said at 8:45 am on March 4th, 2010:

    Die nieuwe rubriek lijkt me een prima idee!
    Een beetje humor kan nooit kwaad voordat jij de wereldeconomie helemaal de afgrond hebt ingepraat haha ;)

  3. 3 Pepijn said at 8:59 am on March 4th, 2010:

    Haha, hij is filed under ‘depressie’.

  4. 4 Nico said at 9:04 am on March 4th, 2010:

    Nou zullen we zijn dag helemaal verzieken, net als al die idioten op de beurzen die denken dat het goed gaat en gaat lukken hun intelligent opgezette plan om de crisis te bestrijden.(meest schandalige grote corrupte, frauderende misdaad tegen de mensheid, dat is knap !!!) WAKE UP !!! De vraag is niet, gaat het zelf vernietigende economische systeem nog(weer) werken. NEE, het is al over en uit !!! Alleen willen de heren hun macht en geld niet kwijt, ten kosten van alles. Hun maar denken dat ze geweldig zijn, alleen is het een meer dan zielige lachwekkende vertoning op de beurzen en van de regeringen. Vooral amerika, en de rest loopt als kippen zonder kop mee (hun betalen zelfs alle zogenaamde stimulatie pakketten en de zogenaamde beurs stijging, kortom alles in amerika), hoe achterlijk kun je wezen !! Ze zijn alleen maar aan het onvermijdelijke aan het uitstellen zolang mogelijk en hun verliezen proberen te beperken !!! Gelukkig bestaan er nog wel echte mensen, zoals Maarten en alle klokluiders die de mond nog wel open durven te doen, GEWELDIG EN GA ZO DOOR !!!! De schoften hebben ons al eeuwen misleid en bestolen !!!! DANK JE WEL voor het brengen van het ECHTE NIEUWS EN FEITEN !!!!

  5. 5 Johan said at 9:29 am on March 4th, 2010:

    Vanaf het moment dat je je nek uitsteekt of je mond opendoet, krijg je zulke reacties. Niets van aantrekken en doorzetten!

  6. 6 Maurice said at 11:06 am on March 4th, 2010:

    Misschien is een rubriek PIGS (Potentieel – Irritant – Geenszins – Snugger) een leuk idee, daarbij kunnen lezers dan stemmen op de domste reactie, de winnaar krijgt een stempel…”RUND(V)” van de week!

    Mvg,

    Maurice van Dalen

  7. 7 rene said at 5:23 pm on March 4th, 2010:

    Je zou het ook als een compliment kunnen zien, zeer invloedrijke mensen kunnen inderdaad de koersen beinvloeden. Dus beste Maarten, deze persoon ziet jou als een zeer invloed rijkpersoon en wie weet, mischien heeft hij nog gelijk ook :) maar oke, wall street… ik denk het nog niet.

  8. 8 Luc lcdnlf said at 9:25 pm on March 4th, 2010:

    Ach, gek en geniaal beginnen met dezelfde letter. Een beetje hetzelfde als liefde en haat. De grens daartussen is ook heel dunnetjes.

    Ik heb al meer dan eens in mijn leven winnaar kunnen zijn van deze wedstrijd en wedden dat het mij nog een paar keer lukt zonder er moeite voor te doen? Of ik zou heel vlug moeten dood vallen, maar dat staat niet in mijn planning.

    En, Maarten, als je eerlijk wil zijn, zal jij ook wel al eens in aanmerking zijn gekomen om deze “prestigieuze” prijs in ontvangst te mogen nemen. Bovendien zal je die titel al wel meer dan eens onterecht hebben gekregen.


Leave a Reply